Akční letenky Praha – Moskva

Hledat letenky do Moskvy

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Moskvy.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Moskvy za vás.

Linka Praha – Moskva je kvůli ruské agresi na Ukrajině zrušena.

Kolik stojí letenka z Prahy do Moskvy?

Standardní cena letenek z Prahy na do Moskvy se pohybuje mezi 4 000 – 6000 Kč. Akční letenka Praha – Moskva pak stojí okolo 4000 Kč a výjimečně levné letenky z Prahy do Moskvy pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Moskvy?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Moskvy je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Moskvy?

Akční letenky Praha – Moskva obvykle nabízí ty aerolinky, se kterými musíte letět s přestupem. Levné letenky tak pořídíte u Air Baltic s přestupem v Rize či u Lufthansy s přestupem v Mnichově či ve Frankfurtu. Ural Airlines často nabízí zajímavé ceny na moskevské letiště Žukovskij. Kromě letů z Prahy se také podívejte na lety z Karlových Varů či Bratislavy do Moskvy na letiště Vnukovo, odkud létá nízkonákladová Pobeda.

Na jaká letiště se v Moskvě létá?

Z Prahy létá ČSA, Smartwings a Aeroflot na letiště Šeremetěvo. Ural Airlines pak létají na letiště Žukovskij. Na letiště Vnukovo můžete letět s aerolinkou Poběda z Karlových Varů nebo z Bratislavy.

Jaká je doba letu z Prahy do Moskvy?

Přímé letecké spojení Praha – Moskva letí 2 hodiny 30 minut. Pokud poletíte s přestupem, celková doba na cestě bude okolo čtyřech až pěti hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Moskvy?

Letenky z Prahy do Moskvy v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Moskvy

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Moskvy. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Moskvy

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s prodlouženým víkendem v Moskvě či s delším pobytem v Rusku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Moskvy

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)