Ural Airlines

Check-in
k dispozici 48 hodin - 40 minut před plánovaným odletem
Ural Airlines
Příruční zavazadlo
1 ks s limitem 5 kg o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, odbavené za poplatek
  • Seating za poplatek od 149 Kč
  • Občerstvení nápoje a občerstvení v ceně letenky
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.uralairlines.ru

Info o aerolince

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu. Provozuje pravidelné i charterové vnitrostátní a mezinárodní lety. Své lety vypravuje také z bází v Moskvě (letiště Domodědovo, Sheremetyevo, Zhukovsky), Petrohradu, Irkutsku, Krasnodaru, Samary, Novosibirsku, Ufy a takto bychom mohli ještě chvíli pokračovat. V roce 2018 společnost přepravila devět milionů cestujících.

Naše hodnocení

Ural Airlines je příjemnou klasickou aerolinkou. Na svých letech podává nápoje a občerstvení zdarma. Místo na nohy by mohlo být lepší. Pokud budou vaše cesty mířit severovýchodním směrem, můžeme Ural Airlines jedině doporučit.

Zavazadla

V nejlevnějším ekonomickém tarifu se nachází pouze jedno příruční zavazadlo s váhovým limitem 5 kg o rozměrech 55 x 40 x 20 cm. Za odbavené zavazadlo do 23 kg je nutné si připlatit 1 096 Kč, do 32 kg pak doplatit 2 247 Kč.

V business třídě jsou povolena 2 kabinová zavazadla o celkové hmotnosti 15 kg s rozměry 55 x 40 x 20 cm. V ceně jsou též dvě odbavená zavazadla, každé s limitem 32 kg.

Nákup letenek

Nejlevnější letenky se společností Ural Airlines najdete skrz náš vyhledávač.

Kontakt

K dispozici jsou dvě telefonické linky na čísle:
+ 8 800-7700-262 (v ruštině)
+7 (499) 920-22-52 (v angličtině)

Služby

Ural Airlines nabízí na svých letech nápoje a občerstvení zdarma. Své oblíbené sedadlo si lze rezervovat za poplatek od 149 Kč.
K dispozici je kromě odbavení se na letišti také online check-in. Ten se otevírá 48 hodin a uzavírá 40 minut před plánovaný odletem. Na některých letištích se online odbavení uzavírá už 60 minut před odletem.

Destinace

Ural Airlines mají skutečně hojnou síť destinací. Lze s nimi letět z Prahy až například do čínského Pekingu s jedním přestupem v Rusku. Obsluhují také řadu vnitrostátních letů, letních dovolenkových charterů a standardních letů do Evropy a Asie.

Z Prahy provozují hned dvě linky, do Moskvy a Jekatěrinburgu.

Flotila

Ve flotile Ural Airlines lze nalézt celkem 48 letadel, průměrného stáří 21 let. Provozují jen  úzkotrupé Airbusy středního doletu. Konkrétně se jedná o letouny typu A319 (5 kusů), A320 (26 kusů) a A321 (17 kusů).

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)