Ural Airlines

Ural Airlines

Ural Airlines (U6) je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu (SVX). Své lety vypravuje také z bází v Moskvě (letiště Domodědovo-DME, Šeremetěvo-SVO a Žukovskij-ZIA), Petrohradu, Irkutsku, Krasnodaru, Samary, Novosibirsku, Ufy a takto bychom mohli ještě chvíli pokračovat. Provozuje pravidelné i charterové vnitrostátní a mezinárodní lety.

Od února 2022 je to ale zcela zbytečná aerolinka, jejíž služby nelze reálně využít a hlavně ji nechcete využívat!
  • Příruční zavazadlo 1 ks s limitem 5 kg o max. rozměrech 55 × 40 × 20 cm
  • Občerstvení nápoje a občerstvení v ceně letenky
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.uralairlines.ru

Check-in a seating

Online check-in se otevírá 48 hodin před plánovaným časem odletu a zavírá 40 minut před odletem. Odbavení na letišti je zdarma.
Seating vždy podléhá poplatku.

Naše recenze

Ural Airlines je příjemnou klasickou aerolinkou. Na svých letech podává nápoje a občerstvení zdarma. Místo na nohy by mohlo být lepší. Pokud budou vaše cesty mířit severovýchodním směrem, můžeme Ural Airlines jedině doporučit.

Zavazadla

V nejlevnějším ekonomickém tarifu se nachází pouze jedno příruční zavazadlo s váhovým limitem 5 kg o max. rozměrech 55 × 40 × 20 cm. Za odbavené zavazadlo do 23 kg je nutné si připlatit 1 096 Kč, do 32 kg pak doplatit 2 247 Kč.

V business třídě jsou povolena 2 kabinová zavazadla o celkové hmotnosti 15 kg s rozměry 55 × 40 × 20 cm. V ceně jsou též dvě odbavená zavazadla, každé s limitem 32 kg.

Nákup letenek

Nejlevnější letenky se společností Ural Airlines najdete skrz náš vyhledávač.

Kontakt

K dispozici jsou dvě telefonické linky na čísle:
+ 8 800-7700-262 (v ruštině)
+7 (499) 920-22-52 (v angličtině)

Služby

Ural Airlines nabízí na svých letech nápoje a občerstvení zdarma. Své oblíbené sedadlo si lze rezervovat za poplatek od 149 Kč.

K dispozici je kromě odbavení se na letišti také online check-in. Ten se otevírá 48 hodin a uzavírá 40 minut před plánovaný odletem. Na některých letištích se online odbavení uzavírá už 60 minut před odletem.

Destinace

Ural Airlines mají skutečně hojnou síť destinací. Lze s nimi letět z Prahy (PRG) až například do čínského Pekingu s jedním přestupem v Rusku. Obsluhují také řadu vnitrostátních letů, letních dovolenkových charterů a standardních letů do Evropy a Asie.

Z Prahy provozují hned dvě linky, do Moskvy (ZIA) a Jekatěrinburgu.

Flotila

Ve flotile Ural Airlines naleznete celkem 48 letadel, průměrného stáří 21 let. Provozují jen  úzkotrupé Airbusy středního doletu. Konkrétně se jedná o letouny typu A319 (5 kusů), A320 (26 kusů) a A321 (17 kusů).

Podívejte se na kompletní informace o flotile letecké společnosti.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)