Moskva přímým letem z Prahy za 2020 Kč
28.12.2018

Moskva přímým letem z Prahy

2020

O této nabídce

Dlouhá léta jsme mohli na lince Praha – Moskva pozorovat monopol ČSA a Aeroflotu, kvůli kterému se ceny neustále držely okolo 5,5 tis. Kč za zpáteční letenku. Za posledních 10 let cena na této lince ani jednou neklesla pod 5 tis. Kč, což není žádná velká sláva.

Tyto časy by se mohly pomalu začít měnit díky nové konkurenci Ural Airlines, které před několika dny otevřely novou linku z Prahy na letiště Moskva Zhukovsky. První PROMO akce na sebe nenechala dlouho čekat a v několika zimních / jarních termínech nyní můžeme koupit letenku z Prahy do Moskvy už za skvělých 2020 Kč. V ceně je přitom i odbavené zavazadlo 10 kg, o kterém si můžeme u ČSA nechat jen zdát. Dostupných termínů za tuto cenu je zatím dost včetně cest na prodloužený víkend.

O letenkách informují všechny ruské weby pomalu jako o akci roku, takže kupujte, než vám to Rusové vykoupí. 🙂

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: zavazadlo k odbavení 10 kg
  • Dostupnost: únor – březen 2019

Ubytování

Ubytování v Moskvě díky pádu rublu již není nijak drahé a pokoj ve 3* hotelu se snídaní pořídíte už zhruba za 400 Kč na os. a noc.
Pokud preferujete lepší ubytování, dobře hodnocený 4* hotel se snídaní nedaleko centra stojí cca 1000 Kč na os. a noc.

Víza

Vízum nejlevněji pořídíte v ruském vízovém centru v Praze nebo Brně. Nejvíce se Vám vyplatí „vízum na klíč“ za 2300 Kč, kde je v ceně pozvání (běžná cena 500 – 600 Kč) a také vyplnění všech formulářů. Stačí, když do vízového centra dorazíte jen s pasem, fotkou a pojištěním a zbytek již udělají za vás.

Náhled letenky z Prahy do Moskvy za 2020 Kč

​​​​​​​Moskva přímým letem z Prahy za 2020 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)