Akční letenky Praha – Mnichov

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Mnichova.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Mnichova za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Mnichova?

Standardní cena letenek z Prahy do Mnichova se pohybuje mezi 3 000 a 4 500 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 500 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Mnichov pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Mnichova?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Mnichova je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Mnichova za ceny okolo 2 500 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Mnichova?

Akční letenky Praha – Mnichov nabízí čas od času německá Luftansa operující přímé lety, do Mnichova se dá také dostat s přestupem ve Vídni s Austrian Airlines. Dobré ceny letenek z Prahy do Mnichova může mít ještě Eurowings přes Dusseldorf.

Jaká je doba letu z Prahy do Mnichova?

Přímé letecké spojení Praha – Mnichov zajišťuje Lufthansa. Celková doba letu z Prahy do Mnichova trvá necelou hodinku a s přestupem se doba letu vyšplhá na přibližně 3 až 4 hodiny.  

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Mnichova?

Letenky z Prahy do Mnichova v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Mnichova

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Mnichova. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Mnichova

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Mnichova

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Mnichova

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)