Akční letenky Praha – Milán

Hledat letenky do Milána

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Milána.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Milána za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Milána?

Akční letenky Praha – Milán se pohybuje od 1 000 Kč do 2 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Milán pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Milána?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Milána je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Milána za ceny okolo tisíce Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Milána?

Akční letenky Praha – Milán nabízí velmi často Ryanair. U něj ovšem pozor – ten létá pouze na letiště Milán Bergamo (BGY), které není hlavní, ale je od centra stejně daleko, jako hlavní letiště Malpensa. Na zmiňované hlavní letiště Milán Malpensa (MXP) se potom dostanete často nejlevněji s Wizzairem nebo Easyjetem.

Jaká je doba letu z Prahy do Milána?

Doba letu z Prahy do Milána je 1 hodina 20 minut. Doba letu je stejná jak na letiště Miláno Bergamo tak na letiště Miláno Malpensa.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Milána?

Letenky z Prahy do Milána v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Milána

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Milána. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Milána

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s prodlouženým víkendem v Miláně či delším výletem kdekoliv v Itálii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Milána

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)