Akční letenky Praha – Miami

Hledat letenky do Miami

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Miami.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Miami za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Miami?

Standardní cena letenek z Prahy do Miami na Floridu se pohybuje mezi 13 000 – 15 000 Kč. Akční letenky Praha – Miami se bude pohybovat na hranici 10 tisíc Kč a výjimečně levné letenky z Prahy do Miami pořídíte ještě levněji. A pak šup rovnou na Miami Beach!

Kdy je nejlepší koupit letenky do Miami?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Miami je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste rapidně nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. Letenky na Work & Travel či na americký roadtrip na letní prázdniny kupujte rovněž v předstihu.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Miami?

Akční letenky Praha – Miami často pořídíte s aerolinkami British Airways, KLM či Air France. Dobré ceny mívá i Tap Air Portugal. Letenky za dobrou cenu pořídíte i od LH group (Lufthansa, SWISS). Vždy ovšem poletíte s jedním přestupem.

Jaká je doba letu z Prahy do Miami?

Přímé letecké spojení Praha – Miami bohužel neexistuje. Při cestě do Miami je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na do Miami se většinou pohybuje mezi 13 a 15 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Miami s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 13 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Miami?

Letenky z Prahy do Miami v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Miami

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Miami. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Miami

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou nejen v Miami, ale i na celé Floridě.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Miami

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)