Akční letenky Praha – Lvov

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Lvova.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Lvova za vás.

Momentálně linka Praha – Lvov je kvůli ruské agresi na Ukrajině pozastavena. 

Kolik stojí letenka z Prahy do Lvova?

Standardní cena letenek z Prahy do Lvova se pohybuje mezi 4 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 500 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Lvov pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Lvova?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Lvova je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Lvova za ceny okolo 3 500 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Lvova?

Akční letenky Praha – Lvov nabízí Ukraine International Airlines. Levné letenky do Lvova také občas vypadnou z dílny Austrian Airlines nebo Lufthansy. Nejlevnější letenky z Prahy do Lvova pak pořídíte u polské  letecké společnosti LOT Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy do Lvova?

Přímé letecké spojení Praha – Lvov bohužel neexistuje. Při cestě do Lvova je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Lvova se většinou pohybuje mezi 5 a 8 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Lvova s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 4 hodiny.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Lvova?

Letenky z Prahy do Lvova v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Lvova

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Lvova. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Lvova

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Lvova.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Lvova

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)