Z Pardubic do Lvova na únorové prodloužené víkendy
17.1.2022

Z Pardubic do Lvova na únorové prodloužené víkendy

280

O této nabídce

Za parádní cenu si můžete zaletět na víkendový výlet na západní Ukrajinu. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte levné letenky z Pardubic do Lvova za 280 Kč. Jednosměrné letenky jsou za 140 Kč dostupné prakticky na jakýkoliv let v únoru (s výjimkou prvního víkendu). Doplníme, že dopravce na trase létá 2× týdně (vždy v sobotu a úterý ráno). Skvělou zprávou je pro všechny cestovatele i skutečnost, že na ty nejnižší ceny v případě této akce dostane naprosto každý (členství ve Wizz Air Discount Clubu není nutné).

Podmínky pro cestování

Cesta na Ukrajinu

Pro cestu na Ukrajinu doporučujeme vlastnit doklad o očkování (viz Evropský COVID pas). Cestovat lze i s negativním testem, ale poté vás čeká další testování v cílové destinaci. Povinné je také cestovní pojištění.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Ukrajině“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Ukrajina momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend od Lvova

Lvov, pojmenován podle syna zakládajícího krále, je kulturním a historickým střediskem celé Ukrajiny. Mísí v sobě východ se západem, vypadá trochu jako naše matička Praha, lehce připomíná Krakow, zároveň je ale městem jako žádné jiné. V samém jeho srdci leží Tržní náměstí s Lvovskou radnicí hrdě se tyčící k nebi, kolem přehlídka architektonických slohů. Barokní a renesanční stavba Národního akademického divadla je přinejmenším srovnatelná s věhlasnou operou ve Vídni, překrásný Palác Potockých je spíše francouzského rázu. Křivolaké ulice a honosná náměstí vedou k snad milionu kostelů, muzeí a galerií, tak se otevřete Ukrajině a Lvovu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Celkem tři noci ve Lvově vás vyjdou na hubičku. Noc ve čtyřhvězdovém hotelu se snídaní vás vyjde kolem 700 Kč/os. Naším tipem je tento skvěle hodnocený Hotel Taurus za 603 Kč/os./noc. Levnější alternativou potom bude tento hotel Chaplin za 297 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.

Náhled letenky z Pardubic do Lvova za 280 Kč

Z Pardubic do Lvova na únorové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Pardubice (PED)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)