Nová linka z Prahy do Lvova od Bees Airline
11.11.2021

Nová linka z Prahy do Lvova od Bees Airline

1 900

O této nabídce

Další den a máme tu další novou linku z pražského Letiště Václava Havla. Včera oznámené nové spojení z Prahy na Island v podání aerolinky Play dnes následuje ukrajinský dopravce Bees Airline, který začne létat z Prahy do Lvova. Aerolinka tak naváže na nedávno spuštěnou linku z Prahy do Oděsy. S novou linkou do Lvova se prozatím počítá „pouze“ během vánočního období a uvidíme, jestli bude na lety během prosince a ledna následně navázáno. Létat se bude 2× týdně, přičemž páteční a pondělní rotace umožňují vyrazit na západní Ukrajina např. na prodloužený víkend. Nejlevnější letenky na nové lince z Prahy do Lvova pořídíte za 1 900 Kč.

Letový řád

Linka z Prahy do Lvova v podání Bees Airline bude provozována od 20. prosince 2021. Dle rezervačního systému dopravce se s ní počítá zatím jen do 21. ledna 2022. Létat se na ní bude 2× týdně, a to vždy v pondělí a pátek.

Pondělní rotace:

 • Lvov – Praha -> 15:30 – 16:00
 • Praha – Lvov -> 17:00 – 19:30

Páteční rotace:

 • Lvov – Praha -> 10:30 – 11:00
 • Praha – Lvov -> 12:00 – 14:30

Podmínky pro cestování

Cesta na Ukrajinu

Výrazně snadnější podmínky cestování na Ukrajinu mají kompletně očkované cestovatelé. Těm kromě dokladu o vakcinaci (EU Covid pas) postačí potvrzení o uzavření cestovního pojištění (vč. léčebných výloh spojených s nemocí COVID-19), který si jednoduše obstaráte skrze tento ukrajinský portál. Více informací o cestování na Ukrajinu naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Kyjevě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Ukrajina je momentálně zařazena do tmavě červené kategorie.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 8 kg
 • Dostupnost: od 20. prosince 2021 do 21. ledna 2022
 • Příkladové termíny:
  • 31. 12. – 3. 1. za 2 141 Kč
  • 7. – 10. 1. za 2 141 Kč
  • 14. – 17. 1. za 1 900 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Lvova za 1 900 Kč
Nová linka z Prahy do Lvova od Bees Airline

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)