Akční letenky Praha – Koh Samui

Hledat letenky na Koh Samui

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Thajsko > Ko Samui

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Koh Samui.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Koh Samui za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Koh Samui?

Standardní cena letenek z Prahy na na Koh Samui se pohybuje mezi 14 000 a 16 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 13 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Koh Samui pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Koh Samui?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Koh Samui je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Koh Samui za ceny okolo 13 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Koh Samui?

Akční letenky z Prahy na Koh Samui nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, či Turkish Airlines. Levné letenky na Koh Samui občas vypadnou i z dílny Aeroflotu. Počítejte ale, že se nevyhnete dvěma přestupům, přičemž jeden přestup je vždy v Bangkoku.

Existuje přímý let na Koh Samui?

Přímý let na Koh Samui neexistuje. Musíte vždy letět minimálně přestupem v Bangkoku, kde přesednete na Bangkok Airways, kterému patří letiště na Koh Samui (letiště je soukromé).

Jak se dostat nejlevněji na Koh Samui?

Pokud chcete letět opravdu ultra low-cost, leťte do Bangkoku, přejeďte na letiště Don Mueang (DMK) a pak dojeďte na Koh Samui lodí.

Jaká je doba letu z Prahy na Koh Samui?

Přímé letecké spojení Praha – Koh Samui  bohužel neexistuje. Při cestě na Koh Samui třeba počítat z Prahy vždy s dvěma přestupy, doba na cestě zabere přibližně 17 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Koh Samui?

Letenky z Prahy na Koh Samui v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Koh Samui

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Koh Samui. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Koh Samui

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Koh Samui nebo kdekoliv jinde v Thajsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 21. 8. 2020

Nedávné akce na Koh Samui

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)