Akční letenky Praha – Honolulu

Hledat letenky do Honolulu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Honolulu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Honolulu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Honolulu?

Standardní cena letenek z Prahy do Honolulu se pohybuje mezi 19 000 a 23 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 16 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Honolulu pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Honolulu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Honolulu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Honolulu za ceny okolo 16 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Honolulu?

Akční letenky Praha – Honolulu často nabízí kombinace dopravců British Airways a American Airlines. Čas od času vypadnou dobré ceny letenek z Prahy do Honolulu i aerolinkám z aliance SkyTeam, tedy KLM a Deltě.  Špatné ceny letenek nemá ani Star Alliance (Lufthansa, Air Canada). Velmi raritně nabídne i levné spojení Korean Air, který létá do Honolulu východním směrem.

Jaká je doba letu z Prahy do Honolulu?

Přímé letecké spojení Praha – Honolulu bohužel neexistuje. Při cestě do Honolulu je třeba počítat minimálně s jedním, obvykle ale s dvěma přestupy v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Honolulu se většinou pohybuje mezi 25 a 32 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Honolulu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 25 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Honolulu?

Letenky z Prahy do Honolulu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Honolulu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Honolulu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Honolulu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Honolulu nebo kdekoliv jinde na Havajských ostrovech.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Honolulu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)