Akční letenky Praha – Guangzhou

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Čína > Kanton (Guangzhou)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Guangzhou.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Guangzhou za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Guangzhou?

Standardní cena letenek z Prahy do Guangzhou se pohybuje mezi 14 000 a 18 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 11 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Guangzhou  pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Guangzhou?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek z Prahy do Guangzhou je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme akční letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Guangzhou za ceny okolo 11 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Guangzhou?

Akční letenky Praha – Guangzhou nabízí čínská aerolinka China Southern Airlines, obvykle s přestupem v Amsterdamu. Levné letenky do Guangzhou také občas vypadnou z dílny China Airlines a nejlevnější ceny letenek do Guangzhou mohou mít v nabídce i prémiové aerolinky jako je Turkish Airlines nebo Qatar Airways.

Jaká je doba letu z Prahy do Guangzhou?

Přímé letecké spojení Praha – Guangzhou bohužel neexistuje. Při cestě do Guangzhou je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Guangzhou se většinou pohybuje mezi 15 a 19 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Guangzhou s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 14 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Guangzhou?

Letenky z Prahy do Guangzhou v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku Praha – Guangzhou. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Guangzhou

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Guangzhou. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Guanzhou

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Guangzhou.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Guangzhou

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)