Akční letenky Praha – Čennaí

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Indie > Bombaj

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Čennaí.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Čennaí za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Čennaí?

Standardní cena letenek z Prahy do Čennaí se pohybuje mezi 16 000 a 20 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Čennaí pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Čennaí?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Čennaí je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Čennaí za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Čennaí?

Akční letenky Praha – Čennaí nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, či Emirates. Levné letenky do Čennaí také občas vypadnou z dílny Lufthansy nebo Air France. Levnou alternativou můžou být odlety z Vídně.

Jaká je doba letu z Prahy do Čennaí?

Přímé letecké spojení Praha – Čennaí bohužel neexistuje. Při cestě do Čennaí je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Čennaí se většinou pohybuje mezi 13 a 18 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Čennaí s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 13 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Čennaí?

Letenky z Prahy do Čennaí v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Čennaí

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Čennaí. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Čennaí

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Čennaí.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Čennaí

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)