Akční letenky Praha – Biškek

Hledat letenky do Biškeku

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Kyrgyzstán > Akční letenky Praha – Biškek

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Biškeku.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Biškeku za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Biškeku?

Standardní cena letenek z Prahy do Biškeku v Kyrgyzstánu se pohybuje mezi 11 000 a 14 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 9 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Biškek pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Biškeku?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Biškeku je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Biškeku za ceny okolo 9 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Biškeku?

Akční letenky Praha – Biškek nabízí velmi často nízkonákladový Pegasus s přestupem v Istanbulu. Čas od času vypadnou dobré ceny letenek z Prahy do Biškeku také s Turkish Airlines. Do Biškeku létá i low-cost Flydubai, ta bývá ale většinou dražší.

Jaká je doba letu z Prahy do Biškeku?

Přímé letecké spojení Praha – Biškek bohužel neexistuje. Při cestě do Biškeku je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Biškeku v Kyrgyzstánu se většinou pohybuje mezi 11 a 14 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Biškeku s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i k 10 hodinám.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Biškeku?

Letenky z Prahy do Biškeku v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Biškeku

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Biškeku. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Biškeku

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Biškeku či kdekoliv jinde v Kyrgyzstánu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Biškeku

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)