Akční letenky Praha – Bejrút

Hledat letenky do Bejrútu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Libanon > Akční letenky Praha – Bejrút

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Bejrútu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Bejrútu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Bejrútu?

Standardní cena letenek z Prahy do Bejrútu se pohybuje mezi 5 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Bejrút pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Bejrútu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Bejrútu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Bejrútu za ceny okolo 5 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Bejrútu?

Akční letenky Praha – Bejrút nabízí často za dobrou cenu nízkonákladový Fly Pegasus s přestupem v Istanbulu. Špatné ceny nemá ani Lufthansa a sem tam se objeví akce i u polského LOTu.

Jaká je doba letu z Prahy do Bejrútu?

Přímé spojení mezi Prahou a Bejrútem aktuálně neexistuje. Při cestě počítejte jedním s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 6 – 10 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Bejrútu?

Letenky z Prahy do Bejrútu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Bejrútu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Bejrútu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Bejrútu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Bejrútu či kdekoliv jinde v Libanonu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Bejrútu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)