Akční letenky Praha – Baku

Hledat letenky do Baku

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Ázerbájdžán > Akční letenky Praha – Baku

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Baku.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Baku za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Baku?

Standardní cena letenek z Prahy do Baku se pohybuje mezi 8 000 a 12 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 7 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Baku pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Baku?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Baku je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Baku za ceny okolo 8 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Baku?

Akční letenky Praha – Baku mívá v rámci promoakcí Pegasus Airlines. Dobré ceny letenek vypadnou také občas z dílny Turkish Airlines nebo polského Lotu.

Jaká je doba letu z Prahy do Baku?

Přímý let Praha – Baku trvá 4 hodiny a 40 minut. Let je operovaný Azerbaijan Airlines. Pokud poletíte jinak, čeká vás minimálně 1 přestup. Počítejte potom s celkovou dobou na cestě z Prahy do Baku mezi 7 a 10 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Baku?

Letenky z Prahy do Baku v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Baku

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Baku. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Baku

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s dovolenou v Baku nebo kdekoliv jinde v Ázerbájdžánu.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Baku

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)