Akční letenky Praha – Auckland

Hledat letenky do Aucklandu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Aucklandu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Aucklandu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Aucklandu?

Standardní cena letenek z Prahy do Aucklandu se pohybuje mezi 25 000 a 32 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 23 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Auckland pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Aucklandu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Aucklandu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Aucklandu za ceny okolo 23 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Aucklandu?

Akční letenky Praha – Auckland nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates. či Singapore Airlines. Levné letenky do Aucklandu také občas vypadnou z dílny British Airways a Cathay Pacific. Pozadu nezůstávají ani ostatní aerolinky, zejména China Southern, či novozélandský dopravce Air New Zealand.

Jaká je doba letu z Prahy do Aucklandu?

Přímé letecké spojení Praha – Auckland neexistuje. Při cestě do Aucklandu je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba na cestě z Prahy do Aucklandu se většinou pohybuje mezi 33 a 38 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Aucklandu s rychlými přestupy, lze dobu na cestě stlačit i  pod 30 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Aucklandu?

Letenky z Prahy do Aucklandu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Aucklandu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Aucklandu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Aucklandu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Aucklandu či kdekoliv jinde na Novém Zélandu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Aucklandu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)