Air New Zealand

Air New Zealand

  • Příruční zavazadlo součet rozměrů všech tří stran až 118 cm a hmotnost až 7 kg + menší zavazadlo zdarma
  • Občerstvení nápoje vždy zdarma, občerstvení zdarma na dlouhých letech
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.airnewzealand.co.nz

Info o aerolince

Air New Zealand je vlajkovým leteckým dopravcem Nového Zélandu se základnou v Aucklandu. Založen byl roku 1940 jako Tasman Empire Airways. Dnes Air New Zealand provozuje lety do 50+ destinací ve 20 zemích světa, a to především v oblasti Pacifiku. Novozélandské aerolinie jsou členskými aeroliniemi letecké aliance Star Alliance.

Naše hodnocení

Skvělá aerolinka se super palubním servisem, výborným jídlem a moderními letadly. I v economy class je sezení překvapivě pohodlné. Palec dolu jen za vysoké ceny, které jsou ale u takto vysokého standardu služeb pochopitelné.

Zavazadla

V ceně každé letenky je příruční zavazadlo o součtu rozměrů všech tří stran až 118 cm a hmotnosti až 7 kg, k tomu si navíc na palubu letadla můžete vzít malou kabelku nebo brašnu na notebook. Business cestující mohou cestovat s jedním příručním zavazadlem navíc.

Všechny tarify, s výjimkou tarifu Seat, zahrnují v ceně letenky také přepravu odbaveného zavazadla. Limit pro velikost zavazadla na váš let lehce zjistíte díky zavazadlové kalkulačce.

 

Nákup letenek Air New Zealand

Letenky Air New Zealand kupujte přes náš rezervační systém >>

Kontakt

Aerolinku můžete kontaktovat na telefonním čísle +64 (0)9 357 3000, 24/7, případně se můžete obrátit na některou z evropských poboček této aerolinky – vyhnete se tak poplatkům za hovor do zahraničí.

Aerolinku je možné kontaktovat také skrze Facebook, WhatsApp nebo Twitter. Dále je možné využít chat s virtuálním asistentem Oscarem.

Služby

Na dálkových letech se servíruje teplé i studené občerstvení zahrnuté v ceně letenky. Na trans-tasmánských letech je občerstvení bezplatné pouze při zakoupení vyššího tarifu a na vnitrostátních letech je občerstvení k dispozici pouze na prodej. Na všech letech se zdarma podává voda, káva a čaj.

Na palubách vybraných letadel vás potěší in-flight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her. Na krátkých linkách si při nejnižších tarifech můžete odemknout možnost sledování filmů za poplatek 10 NZD, poslech hudby a další služby jsou vždy zdarma. Vybraná letadla nabízí také síť Wi-Fi, připojení je bezplatné.

Za služby a občerstvení na palubě letadla je možné platit pouze platební kartou nebo voucherem, hotovost není akceptována.

Destinace Air New Zealand

Ze svých bází v Aucklandu (AKL), Christchurch (CHC) a Wellingtonu (WLG) tato aerolinka létá do 20 novozélandských destinací a dále do 30+ destinací v Austrálii a Oceánii, jihovýchodní a východní Asii a Severní Americe.

Flotila Air New Zealand

Novozélandská aerolinka provozuje své dálkové lety na křídlech letounů Boeing 777 a Boeing 787 Dreamliner. Vnitrostátní a krátké mezinárodní lety aerolinka provozuje na křídlech letadel Airbus A320, Airbus A320neo, Airbus A321neo, ATR 72 a Bombardier Q300.

Chcete vědět více o flotile Air New Zealand?

 

 

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)