Akční letenky Praha – Amsterdam

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Amsterdamu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Amsterdamu?

Standardní cena letenky z Prahy do Amsterdamu se pohybuje v rozmezí 2 až 3 tisíc Kč (v tarifech s příručním zavazadlem). Akční letenky Praha – Amsterdam však můžete pořídit i za 1 500 tisíce Kč či ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Amsterdamu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Amsterdamu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na trase Praha-Amsterdam za ceny pod hranicí 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí akční letenky Praha – Amsterdam?

Lety z Prahy do Amsterdamu i opačně na trase Amsterdam–Praha poskytují dvě letecké společnosti. Klasičtí národní dopravce KLM a britské nízkonákladová společnost easyJet. Díky hustému pokrytí linky Praha–Amsterdam si můžete vybírat hned z několika spojení každý den. Nejlevnější letenky do Amsterdamu hledejte přímo v rezervačním systému easyJetu, kde narazíte klidně na zpáteční letenky za 1 500 Kč.

Ryanair letenky s cílem v Amsterdamu nenabízí. V jeho rezervačním systému zakoupíte pouze letenky do jiného nizozemského města, a to Eindhovenu.

Jaká je doba letu z Prahy do Amsterdamu?

Doba letu z Prahy do Amsterdamu je 1 hodina a 40 minut a délka letu na této trase je přibližně 700 km.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Amsterdamu?

Letenky z Prahy do Amsterdamu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Amsterdamu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Amsterdamu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme.

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Amsterdamu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené výletem do Amsterdamu.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Amsterdamu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)