Akční letenky Praha – Almaty

Hledat letenky do Almaty

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Kazachstán > Akční letenky Praha – Almaty

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Almaty.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Almaty za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Almaty?

Standardní cena letenek z Prahy do Almaty se pohybuje mezi 9 000 a 11 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 7 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Almaty pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Almaty?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Almaty je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Almaty za ceny okolo 7 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Almaty?

Akční letenky Praha – Almaty nabízí obvykle nejlevněji nízkonákladový Air Baltic a turecký Pegasus. Solidní nabídka vypadne i z Turkish Airlines a čas od času nabídne dobré ceny letenek do Almaty i Lufthansa.

Jaká je doba letu z Prahy do Almaty?

Přímý let Praha – Almaty aktuálně neexistuje. Pokud poletíte s přestupem počítejte, že doba na cestě bude mezi 9 a 13 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Almaty?

Letenky z Prahy do Almaty v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Almaty

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Almaty. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Almaty

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Almaty nebo kdekoliv jinde v Kazachstánu.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Almaty

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)