Akční letenky Praha – Zakynthos

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Řecko > Akční letenky Praha – Zakynthos

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Zakynthos.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Zakynthos za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Zakynthos?

Standardní cena letenek z Prahy na Zakynthos se pohybuje mezi 5 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 tisícům Kč a výjimečně akční letenky Praha – Zakynthos pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Zakynthos?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Zakynthos je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Zakynthos za ceny okolo 4 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Zakynthos?

Akční letenky Praha – Zakynthos nabízí tuzemský Smartwings, který jako jediný na Zakynthos létá z Prahy napřímo. Levné letenky občas vypadnou z dílny Aegean Airlines přestupem v Aténách. Cenově zajímavé akce také mívá WIZZ Air z Vídně.

Jaká je doba letu z Prahy na Zakynthos?

Doba letu Praha – Rhodos je 2 hodiny a 25 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 5 až 8 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Zakynthos?

Letenky z Prahy na Zakynthos v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Zakynthos

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Zakynthos. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Zakynthos

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Zakynthosu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

na Zakynthos

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)