Rusko

Rusko

Rusko je jednoduše jiné než kterákoliv další země na světě, a to jak v pozitivním, tak také v negativním smyslu. Spousta věcí, které se o něm říkají, nejsou úplně pravda, a další spousta věcí pravda je. Ať už máte jakékoliv výhrady k jejich politickému režimu nebo nevychovaným zlatým Rusům v centru Prahy, doporučujeme na pár dní odhodit předsudky a vypravit se objevit na vlastní kůži jednu z nejbohatších světových kultur. Když jej lépe poznáte, možná mu i leccos prominete a zamilujete si jej stejně jako mnoho dalších cestovatelů.

Jak vám každý správný Rus řekne už v první větě o své zemi, Rusko je zdaleka největší zemí na světě. Je téměř dvakrát větší než celá Evropa nebo druhý největší stát – Kanada. Táhne se od pobřeží Baltu na západě až téměř k Aljašce na východě a zasahuje do všech podnebných pásů od polárních oblastí až po subtropy. Naleznete zde historická města, vysoké hory, obří jezera i neprostupné lesy na Sibiři, takže si na své přijde opravdu každý. Čím dále od Moskvy budete, tím autentičtější zemi poznáte. Při svých cestách budete kromě bezpočtu bizarních situací opakovaně překvapováni též neskutečnou pohostinností místních obyvatel, kteří se s vámi rádi rozdělí doslova o poslední krajíc chleba.

A jak praví známé přísloví, zážitky nemusí být pozitivní, hlavně že jsou silné. Můžeme vám garantovat, že na cestu do Ruska i samotné cesty po Rusku v životě nezapomenete.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 4. 5. 2020

Akce

Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)