Zpáteční letenky z Vídně na Krétu
6.6.2024

Zpáteční letenky z Vídně na Krétu

od 1 083

O této nabídce

Kdo by si nechtěl odpočinout na kýčovitě bílých plážích omývaných křišťálovým mořem v Řecku, že? Jestli už se vidíš na pláži jak chytáš bronz, mrkni se na nabídku aerolinky Wizz Air. Díky ní totiž pořídíš zpáteční letenky z Vídně na Krétu, konkrétně do města Chania, jejichž cena začíná na krásných 1 083 Kč. Za tuto cenu pořídíš termín od 28. srpna do 4. září, další termíny za super cenu jsou dostupné na přelomu června a července a pak na přelomu srpna a září. U růžového dopravce klasicky dosáhnou na nejnižší ceny členové Wizz Discount Clubu. Pokud s sebou vezmeš alespoň jednoho parťáka, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máš přepravu jednoho příručního zavazadla, jehož rozměry by neměly přesáhnout 40 × 30 × 20 cm. Větší tašku či kufr do kabiny si přikoupíš v rámci služby Priority od 957 Kč za směr. Odbavený bágl do 10 kg tě vyjde od 1 028 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na božskou Krétu

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí tvého cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti super káru a vydej se vstříc dobrodružství, která na tebe čekají napříč Krétou. Při plánování se podívej do naší autopůjčovny, kde tě supr čupr vůz vyjde od 678 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně na Krétu za 1 083 Kč

Zpáteční letenky z Vídně na Krétu


Bude se hodit

Letiště Chania (CHQ)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)