Znovuotevřený Izrael: do Tel Avivu z Vídně
13.1.2022

Znovuotevřený Izrael: do Tel Avivu z Vídně

390

O této nabídce

Využijte znovuotevřených bran Izraele a zaleťte si na několikadenní výlet do „Svaté země“. Nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Tel Avivu za nádhernou cenu 390 Kč ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Na středečních, pátečních a nedělních rotacích jí ale konkuruje také tradiční sok v podobě Wizz Airu. V druhé polovině ledna nabízí irský dopravce celkem 4 týdenní rotace (kromě již zmíněných bude létat ještě v pondělí). Od února potom plánuje na trase obnovit každodenní spojení.

Po byrokratické stránce se v současné době sice nejedná nejsnadnější výlet, což je holt úděl dnešních dní. Jednodenní karanténa na místě pak bude vykoupena nízkými cenami letenek a následně i minimem dalších turistů na těch nejatraktivnějších místech.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Před cestou do Izraele je nutné disponovat negativním testem (ten je v ČR zdarma) a zároveň dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář. Po příletu vás čeká ještě jeden test na letišti a max. jednodenní karanténa.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Izrael momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do izraelského Tel Avivu

Tel Aviv, doslova “pahorek jara”, je mladou a pulzující metropolí, ozdobou svaté země Izrael. Jeho obyvatelé jsou obrovsky přátelští, nad rozpálenými plážemi je cítit slaný mořský vzduch a silný příboj nabízí ideální podmínky k surfování. Ulicemi Tel Avivu voní falafel, pečené batáty a grilovaná zelenina a na ten nejlepší hummus zajděde do proslulého Abu Hassan. K městu připadá i starobylá Jaffa se svými křivolakými uličkami a 4000 let starým přístavem. Navečer pak v centru mezi mrakodrapy pulzuje noční život, zkuste kluby jako The Block nebo Bootleg.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 390 Kč

Znovuotevřený Izrael: do Tel Avivu z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)