Zimní víkendy ve Švýcarsku – z Prahy do Ženevy
12.12.2023

Zimní víkendy ve Švýcarsku – z Prahy do Ženevy

od 1 308

O této nabídce

Dopřejte si zimní oddych a zaleťte si na víkend do oblíbeného Švýcarska. Zpáteční letenky za fajn cenu pořídíte u aerolinky easyJet, která je nabízí od 1 308 Kč. Na lince z Prahy do Ženevy (GVA) má dopravce sympatické rotace, kdy z Prahy odletíte v pátek večer a vrátíte se v neděli odpoledne. Termíny jsou dostupné od ledna do března 2024 – navštivte malebnou Ženevu například od 22. do 24. března. 

V ceně máte zdarma jedno příruční zavazadlo o rozměrech 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 × 45 × 25 cm si přikoupíte za 734 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na 872 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Kouzlo zimního Švýcarska

Švýcarsko v zimě je úplné ledové království! Jakmile se louky a pastviny zasypou bílou peřinou a tyrkysová jezera zamrznou v třpytivé kluziště, tahle beztak nádherná země dostane ještě o něco kouzelnější nádech. Projeďte se tou pohádkou na saních tažených koňmi, anebo po vlastních – pěšky či na běžkách. Pohlédněte do kraje z vysokánských alpských vrcholků, vyveze vás tam pohodlně kabinová lanovka anebo pokud chcete mít výhled poctivě zasloužený, vydejte se za ním pěšky. Stráně tam pak hoblují lyžaři a snowboardisté a jakpak by ne – sjezdovky jsou vždy perfektně upravené, sypané božsky jemným prašanem a zalité sluncem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

Do Švýcarska se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 308 Kč
Zimní víkendy ve Švýcarsku – z Prahy do Ženevy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Ženeva (GVA)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)