Zimní Skotsko: z Prahy do Edinburghu na prodloužené víkendy
12.1.2024

Zimní Skotsko: z Prahy do Edinburghu na prodloužené víkendy

od 1 365

O této nabídce

Doslova za pár stovek si během nejbližších týdnů můžete zaletět také do Edinburghu. Levné letenky do Skotska ulovte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Edinburghu (EDI) pořídíte za ceny začínající na 1 365 Kč. Prodloužené víkend od pátku (odlet brzy ráno) do pondělí (návrat ve večerních hodinách) jsou přitom ideální časovou dotací v zimních měsících – pořádně prošmejdíte celý Edinburgh a zůstane vám čas i na pár výletů po okolí (ideálně s půjčeným autem).

Veškeré informace o letišti v Edinburghu (EDI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: leden
  • Příkladové termíny:
    • 19. – 22. 1. za 1 365 Kč
    • 2. – 5. 2. za 2 123 Kč
    • 16. – 19. 2. za 1 425 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání krás Skotska, zejména během zimních měsíců, bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě. Čtyřdenní pronájem malého vozu vyjde na cca 1 500 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 365 Kč

Zimní Skotsko: z Prahy do Edinburghu na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Edinburgh (EDI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)