Zimní Sicílie: letenky z Prahy do Katánie
25.10.2022

Zimní Sicílie: letenky z Prahy do Katánie

718

O této nabídce

Příchod zimního letového řádu je takřka za rohem a přinese s sebou také zeštíhlení nabídky letenek na Sicílii. Linka z Prahy do Palerma v dalších plánech maďarské aerolinky Wizz Air nefiguruje nejen přes zimu, ale aktuálně ani na léto 2023. Cestovatelé mířící na Sicílii se tak musí spokojit s přímou linkou z Prahy na východní pobřeží ostrova, a to do města Katánie. V rezervačním systému aerolinky ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Katánie na zimní termíny (leden & únor) za pěkné ceny: 718 Kč (platí pro členy WDC) nebo 1 238 Kč (platí pro všechny další cestovatele).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během zimních měsíců vyjde pronájem malého auťáku na Sicílii na cca 600 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 718 Kč

Zimní Sicílie: letenky z Prahy do Katánie


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)