Zimní prodloužené víkendy v italské Apulii – z Prahy do Bari
27.12.2022

Zimní prodloužené víkendy v italské Apulii – z Prahy do Bari

500

O této nabídce

Doslova za pár stovek si můžete během zimních měsíců zaletět na prodloužený víkend do jihoitalské Apulie. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Bari za ceny začínající na 500 Kč (platí samozřejmě pro členy WDC, ostatní cestovatelé musí kalkulovat s částkami kolem jedné tisícikoruny). Odlety z Prahy do Itálie připadají na čtvrteční dopoledne a návraty zpět do střední Evropy na nedělní ráno.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: leden – březen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 15. 1. za 980 Kč (bez WDC za 1 458 Kč)
  • 19. – 22. 1. za 500 Kč (bez WDC za 978 Kč)
  • 26. – 29. 1. za 500 Kč (bez WDC za 978 Kč)
  • 2. – 5. 2. za 620 Kč (bez WDC za 1 048 Kč)
  • 16. – 19. 2. za 980 Kč (bez WDC za 1 458 Kč)
  • 23. – 26. 2. za 690 Kč (bez WDC za 1 168 Kč)
  • 9. – 12. 3. za 810 Kč (bez WDC za 1 288 Kč)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V zimních měsících není problém si pronajmout vůz za rozumnou cenu = cca 600 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 500 Kč

Zimní prodloužené víkendy v italské Apulii – z Prahy do Bari


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)