Španělská nízkonákladová aerolinka Vueling dnes přichází s pěknými slevami na letenky do regionu Baskicko ležícího na severu Pyrenejského poloostrova. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Bilbaa (BIO) ulovíš v rezervačním systému letecké společnosti od 1 493 Kč, např. v termínu od 30. ledna do 2. února. Levné letenky jsou dostupné od ledna do března, přičemž se jedná primárně o prodloužené víkendy, neboť dopravce linku plánuje obsluhovat 2× týdně (čtvrtek a neděle). Odlet z Prahy připadá na čtvrteční odpoledne a návrat do Prahy na nedělné večer – zkrátka ideální časování pro výlet na prodloužený víkend.
Veškeré informace o mezinárodním letišti v Bilbau (BIO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i okolních sídel, nalezneš v našem novém průvodci.
- Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnosti Vueling
- Zavazadla: malé příruční á 40 × 30 × 20 cm
- Dostupnost: leden – březen 2025
- Příkladové termíny:
- 9. – 12. 1. >> REZERVUJ ZDE
- 16. – 19. 1. >> REZERVUJ ZDE
- 23. – 26. 1. >> REZERVUJ ZDE
- 30. 1. – 2. 2. >> REZERVUJ ZDE
- 20. – 23. 2. >> REZERVUJ ZDE
- 27. 2. – 2. 3. >> REZERVUJ ZDE
TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.
Ubytování
Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.
-
- Mrkni se na nabídku nejlepšího ubytování v Bilbau.
Autopůjčovna
Maximum z prodlouženého víkendu v Baskicku vytěžíš jedině s půjčeným auťákem. Projeď pobřeží Biskajského zálivu, zamiř do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeď do Santanderu v sousední Kantábrii. Širokou nabídku vozů najdeš v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend tě vyjde na cca tisícovku Kč.

