Zimní prodloužené víkendy v Baskicku: z Prahy do Bilbaa
20.6.2024

Zimní prodloužené víkendy v Baskicku: z Prahy do Bilbaa

1 493

O této nabídce

Španělská nízkonákladová aerolinka Vueling dnes přichází s pěknými slevami na letenky do regionu Baskicko ležícího na severu Pyrenejského poloostrova. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Bilbaa (BIO) ulovíš v rezervačním systému letecké společnosti od 1 493 Kč, např. v termínu od 30. ledna do 2. února. Levné letenky jsou dostupné od ledna do března, přičemž se jedná primárně o prodloužené víkendy, neboť dopravce linku plánuje obsluhovat 2× týdně (čtvrtek a neděle). Odlet z Prahy připadá na čtvrteční odpoledne a návrat do Prahy na nedělné večer – zkrátka ideální časování pro výlet na prodloužený víkend.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Bilbau (BIO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i okolních sídel, nalezneš v našem novém průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z prodlouženého víkendu v Baskicku vytěžíš jedině s půjčeným auťákem. Projeď pobřeží Biskajského zálivu, zamiř do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeď do Santanderu v sousední Kantábrii. Širokou nabídku vozů najdeš v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend tě vyjde na cca tisícovku Kč.

Náhled letenky z Prahy do Bilbaa za 1 493 Kč

Zimní prodloužené víkendy v Baskicku: z Prahy do Bilbaa


Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)