Zimní Malta na letech z Katovic
21.12.2023

Zimní Malta na letech z Katovic

od 958

O této nabídce

Nenechte se rozhodit zimou a radši se vydejte za pohodou ke Středozemnímu moři. Skvělou destinací k odpočinku a poznávání je Malta, kam si zaletíte z polských Katovic. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky od 958 Kč na kratší i delší termíny během zimy – konkrétně od ledna do března příštího roku. Navštivte Maltu například v termínu od 5. do 13. ledna. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 1 516 Kč v jednom směru v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 879 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Malta je nejen letní destinací

Cítíte únavu, třesete se mrazem, všechno je šedé stejně jako deprese, že jste svou angličtinu letos nikam neposunuli? Posuňte se na Maltu! Za dobrý peníz pořídíte příjemných 20 °C, sem tam spršku i kurz angličtiny. Seznámíte se s Maltézskými rytíři, propadnete čtyři patra pod zem do chodeb nejúchvatnějšího archeologického naleziště Hal Saflieni Hypogeum a okusíte, jak chutná fenek – žádný strach, na Maltě jde o králičí maso! Náladu vám „odšedí“ barevné domečky v zátoce Anchor Bay nebo „luzzu“ barevné rybářské loďky s očima, co dohlížejí na bezpečný lov svých majitelů a také stále se usmívající místní! Pěknou zimu na Maltě!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a objeďte celou Maltu a sousední Gozo, kam dojedete i s autem trajektem. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 165 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Na oblíbený ostrovní stát se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Náhled letenky z Katovic na Maltu za 958 Kč
Zimní Malta na letech z Katovic

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Malta (MLA)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)