Zimní Madeira z Prahy na křídlech Swiss Air Lines
10.8.2023

Zimní Madeira z Prahy na křídlech Swiss Air Lines

3 709

O této nabídce

Levných letenek na populární portugalský ostrov Madeira ležící ve vodách Atlantského oceánu není nikdy dost! Za nejčerstvější nabídkou atraktivních letenek z Prahy stojí švýcarský dopravce Swiss International Air Lines, zajišťující lety z Prahy do Curychu (ZRH) a jeho dceřiná aerolinka Edelweiss, která bude operovat lety mezi Švýcarskem a Madeirou samotnou. Madeira (FNC) je dostupná díky zpátečním letenkám z Prahy, které v rezervačním systému letecké společnosti pořídíte za skvělou cenu  3 709 Kč, a to ve vybraných termínech během zimní sezony 2023/2024. Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla s hmotnostním limitem 8 kg. Letenky s odbaveným zavazadlem (tarif „Economy Classic“) vyjdou o cca 700 Kč / směr dráže.

Madeira z Prahy – letenky

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Prahy do Funchalu za  3 709 Kč

Zimní Madeira z Prahy na křídlech Swiss Air Lines


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)