Zimní letenky do New Yorku – z Mnichova
1.11.2022

Zimní letenky do New Yorku – z Mnichova

7 708

O této nabídce

Za velmi lákavou cenu ulovíte v aktuální nabídce portugalských aerolinií TAP Air Portugal letenky do ikonického New Yorku! Zpáteční letenky z Mnichova do New Yorku jsou po čas zimních měsíců dostupné za 7 708 Kč. Případně se nabízí letět na křídlech TAPu také z Prahy, přičemž v tomto případě vyjdou zpáteční letenky na 10 448 Kč. Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel (letenky ve vyšším „Basicu“ se zapsaným kufrem znamenají příplatek 1 300 Kč/směr). Routing v obou směrech obsahuje jeden klidný přestup v Lisabonu, který lze při cestě do USA využít i k zastávce na oběd v centru portugalského hlavního města.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: leden – březen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 27. 1. – 1. 2. za 7 708 Kč
  • 2. – 8. 2. za 7 708 Kč
  • 10. – 14. 2. za 7 708 Kč
  • 3. – 7. 3. za 7 708 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do New Yorku

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do New Yorku za 7 708 Kč

Zimní letenky do New Yorku – z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)