Zimní i jarní letenky z Krakova do Osla na prodl. víkendy
9.2.2024

Zimní i jarní letenky z Krakova do Osla na prodl. víkendy

572

O této nabídce

Vydejte se nejen za dechberoucí architekturou do hlavního města Norska. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Krakova do Osla na hlavní letiště Gardermoen (OSL) za skvělých 572 Kč. Za tuto cenu pořídíte spoustu prodloužených víkendů od února do května, ideálních k návštěvě a prozkoumání norské metropole. Co třeba od pátku 12. dubna do pondělí 15. dubna. Nebo raději přes Velikonoce od 29. března do 2. dubna?

Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm, se kterým si v Oslu na pár dní bohatě vystačíte. Pokud potřebujete větší příručák, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 706 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 1 208 Kč za směr.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přes stránky Wizz Airu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: únor – květen 2024
 • Termíny:
  • 23. 2. –⁠⁠⁠⁠⁠ 26. 2. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 1. 3. –⁠⁠⁠⁠⁠ 4. 3. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 8. 3. –⁠⁠⁠⁠⁠ 11. 3. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 15. 3. –⁠⁠⁠⁠⁠ 18. 3. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 29. 3. –⁠⁠⁠⁠⁠ 2. 4. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ út) >> REZERVUJ ZDE – termín přes Velikonoce
  • 12. 4. –⁠⁠⁠⁠⁠ 15. 4. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 19. 4. –⁠⁠⁠⁠⁠ 22. 4. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 26. 4. –⁠⁠⁠⁠⁠ 29. 4. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 3. 5. –⁠⁠⁠⁠⁠ 7. 5. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ út) >> REZERVUJ ZDE

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov.

Skvostná architektura a mnohem více

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Do Skandinávie se podíváte bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Náhled letenky z Krakova do Osla za 572 Kč
Zimní i jarní letenky z Krakova do Osla na prodl. víkendy

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)