Zimní exotika: Zanzibar a Abú Dhabí 2v1
28.10.2021

Zimní exotika: Zanzibar a Abú Dhabí 2v1

10 567

O této nabídce

Co takhle strávit letošní Vánoce v tropech? Místo vánočního stromečku si připít pod kokosovou palmou? Máme pro vás skvělou nabídku: Akční letenky na exotický Zanzibar z Vídně s celodenním stopoverem v Abú Dhabí! Ceny letenek začínají již na 10 567 Kč a v nabídce je mnoho termínů v prosinci i lednu včetně vánočních svátků. Proletíte se na křídlech luxusních aerolinií Etihad Airways a na palubu letadla si s sebou můžete vzít dokonce dvě odbavená zavazadla, každé o hmotnosti až 23 kg, a k tomu ještě dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech maximálně 50 × 40 × 25 cm a hmotnosti 7 kg, druhé menší o rozměrech do 40 × 30 × 15 cm a hmotnosti 5 kg. Také už se nemůžete dočkat?

Relax na tropickém Zanzibaru

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Akční letenky na Zanzibar se stopoverem v Abú Dhabí

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Opatření v souvislosti s epidemií COVID-19

Pro vstup na území Tanzanie, kam Zanzibar spadá, je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 96 hodin před příletem. Výjimka se vztahuje na děti mladší 5 let. Cestující jsou dále povinni do 24 hodin před vstupem do země vyplnit on-line vstupní formulář. Více informací o vstupních podmínkách na Zanzibar najdete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi.

Pro vstup do emirátu Abú Dhabí je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 48 hodin před odletem, v případě tranzitu skrze Abú Dhabí se maximální stáří testu prodlužuje na 72 hodin. Po příletu do Abú Dhabí je nutné podstoupit další PCR test přímo na letišti, tento test je bezplatný. Dále je nutné mít nainstalovanou mobilní aplikaci ICA App, ke stažení pro iOS a Android. Více informací nalenzete na webových stránkách aerolinky Etihad Airways.

Rakouskem je možno tranzitovat bez jakéhokoliv potvrzení nebo formuláře za předpokladu, že tranzit proběhne bez zastávky. Více informací si můžete přečíst na stránkách Velvyslanectví ČR ve Vídni. Aktuální podmínky návratu ze zahraničí do ČR naleznete v našem článku.

Ubytování

Nejlevnější ubytování v Abú Dhabí i na Zanzibaru naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Náhled letenky na Zanzibar z Vídně za 10 567 Kč

Zimní exotika: Zanzibar a Abú Dhabí 2v1

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)