Zimní Albánie: z Prahy do Tirany od ledna do března
7.12.2023

Zimní Albánie: z Prahy do Tirany od ledna do března

od 640

O této nabídce

Objevte kouzlo Balkánu díky nové lince z Prahy do Tirany v Albánii, se kterou přišla aerolinka Wizz Air. Zpáteční letenky ulovíte za skvělou cenu od 640 Kč na zimní termíny. Opět u tohoto dopravce platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete aspoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termíny pořídíte od ledna do března příštího roku – navštivte Albánii například v termínu od 31. ledna do 5. února.

Na palubu si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 390 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 490 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objevte kouzlo Albánie

Pro svou šeď a socialistickou fasádu je Tirana velmi často opomíjenou zastávkou cestovatelů Balkánem. Díky tomu je ale také stále autentická, opravdová a kulturně obohacující – dejte jí šanci a uvidíte, že umí fascinovat. Toulejte se mezi památkami, prozkoumejte muzea a galerie nebo si vychutnejte umění pod širým nebem v podobě graffiti, drzého street artu a křiklavě pomalovaných budov. Usrkávejte poctivou tureckou kávu a život si oslaďte tradičním ašure nebo slaďonkou baklavou v jedné z mnoha místních kaváren a u toho pozorujte dění na ulici. Navštivte ikonické Skanderbegovo náměstí na kterém najdete i národní knihovnu, budovu opery a majestátní mešitu Et’hem Bej. Tiranu neopouštějte, dokud nenasajete atmosféru tržiště Pazari Ri a nezapomeňte si tam koupit na památku nějaký suvenýr.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a objevte to nejlepší z Albánie po vlastní ose. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 348 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Do Albánie se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Náhled letenky z Prahy do Tirany za 640 Kč
Zimní Albánie: z Prahy do Tirany od ledna do března


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tirana (TIA)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)