Zářijové letenky z Vídně do New Yorku
21.6.2022

Zářijové letenky z Vídně do New Yorku

9 472

O této nabídce

Vyrazte během září přes Atlantik do USA, letenky z Vídně máte za parádních 9 472 Kč. Termíny jsou dostupné od poloviny září do poloviny prosince, v NYC musíte pobýt minimálně 6 dní. A kdy? Zaleťte si tam  19. září s návratem 28. září Rezervuj tenhle termín >> Cestou tam poletíte dálkovku s KLM, zpět pak s Deltou. Přískoky po Evropě opět s evropskými KLM.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Při vstupu do USA je nutné se prokázat dokladem o očkování, jako který slouží EU COVID pas. Povinné je také turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:  2 příruční zavazadla – 56 x 35 x 23 cm + osobní zavazadlo bez omezení hmotnosti
  • Dostupnost: září – prosinec 2022
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Vídně do JFK za 9 472 Kč 
Zářijové letenky z Vídně do New Yorku

 


Bude se hodit

Delta Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)