Zářijové letenky z Prahy do Říma – vč. víkendových otoček
29.6.2023

Zářijové letenky z Prahy do Říma – vč. víkendových otoček

700

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka Wizz Air přidá od září další rotace na lince z Prahy (PRG) do Říma (FCO). V současnosti na trase létá 6× týdně, v srpnu to bude 9× týdně a od září každý týden mezi městy vypraví dokonce 11 letů. Pondělky, úterky, středy a pátky nabídne cestovatelům hned dva lety denně.

Využijte rozšíření nabídky letů do Itálie a ulovte si své levné zpáteční letenky z Prahy do Říma, jejichž ceny začínají již na 700 Kč (tradičně platí pro členy WDC, zatímco ostatní turisté si drobně připlatí). Za nejnižší ceny jsou tentokráte dostupné vícedenní pobyty, zpravidla od středy do pondělí. Čistokrevné víkendové otočky s odletem v pátek večer a návratem v pondělí brzo ráno pořídíte za ceny v rozmezí 1 a 2 tisíc Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 700 Kč

Zářijové letenky z Prahy do Říma – vč. víkendových otoček


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)