Západní Afrika: do Senegalu z Prahy
23.11.2023

Západní Afrika: do Senegalu z Prahy

10 720

O této nabídce

V aktuální akci dopravce TAP Air Portugal, která platí pouze do zítřka, pořídíte levné zpáteční letenky do západní Afriky. Do Senegalu, konkrétně do města Dakar (DSS), se podíváte z Prahy za 10 720 Kč. Termínů je k mání dostatek od ledna do května příštího roku a po cestě vás klasicky čeká jeden přestup v portugalském Lisabonu (LIS). Vydejte se za dobrodružstvím například v termínu od 22. ledna do 1. února.

V ceně máte příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm  a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde v tarifu „Basic“, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 10 966 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za dobrodružstvím do Senegalu

Možná ani netušíte, kde se Senegal nachází, po přečtení tohoto odstavce budete mít neutuchající touhu se tam ihned podívat. Senegal býval označován za Paříž západní Afriky, snad pro svou nedbalou eleganci, zajisté pro minulost spjatou s Francií. Mísí v sobě nesmírně vřelé lidi, nekonečné pláže jak z pohlednic a nespoutanou africkou divočinu. Když se projdete za úsvitu jemným pískem na Petite Côte a po kotníky v Atlantském oceánu, nepotkáte ani jedinou duši. Jen vy a probouzející se slunce. Krajinu korunují stovky let staré baobaby, v jejich listoví hnízdí exotické ptactvo, v deltách řek potkáte dokonce pelikány. Vydáte-li se až na východ země, stanete na území hrochů, buvolů a lvích králů. Z pohledu na ně se tají dech. Ovšem snad největším klenotem Senegalu, úchvatné země, je růžové jezero Lac Rose. Kdo ho neviděl, neuvěří jeho kráse.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Senegalu

Při cestách do Senegalu do 90 dní nepotřebujete vízum. Není nutné ani disponovat negativním testem nebo očkováním. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Senegalu“.

Náhled letenky z Prahy do Dakaru za 10 720 Kč
Západní Afrika: do Senegalu z Prahy


Bude se hodit

Letiště Dakar (DSS)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)