Za teplem na Maltu z Bratislavy během podzimu a zimy
18.10.2023

Za teplem na Maltu z Bratislavy během podzimu a zimy

od 1 138

O této nabídce

Podzimní a zimní měsíce už sice nejsou jako stvořené pro koupání ve Středozemním moři, na Maltě však celoročně panují příjemné teploty a ještě ji budete mít sami pro sebe. Nyní máte možnost prozkoumat nejen její památky díky levným letenkám Ryanairu na Maltu z Bratislavy, které pořídíte od 1 138 Kč. Termínů je k mání více než dost od letošního listopadu až do února příštího roku, a to na týden či na lednové víkendy od pátku do neděle. Co takhle termín od 4. do 11. února?

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 14 € v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 14,99 € za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Kouzelná Malta vás překvapí

Cítíte únavu, třesete se mrazem, všechno je šedé stejně jako deprese, že jste svou angličtinu letos nikam neposunuli? Posuňte se na Maltu! Za dobrý peníz pořídíte příjemných 20 °C, sem tam spršku i kurz angličtiny. Seznámíte se s Maltézskými rytíři, propadnete čtyři patra pod zem do chodeb nejúchvatnějšího archeologického naleziště Hal Saflieni Hypogeum a okusíte, jak chutná fenek – žádný strach, na Maltě jde o králičí maso! Náladu vám „odšedí“ barevné domečky v zátoce Anchor Bay nebo „luzzu“ barevné rybářské loďky s očima, co dohlížejí na bezpečný lov svých majitelů a také stále se usmívající místní! Pěknou zimu na Maltě!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celou Maltu hravě projedete pomocí půjčeného auta. To si zarezervujte přes naši autopůjčovnu, kdy vás půjčovné na týden v lednu vyjde na 1 277 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Cesty na Maltu jsou zcela volné. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Náhled letenky z Bratislavy na Maltu za 1 138 Kč
Za teplem na Maltu z Bratislavy během podzimu a zimy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Malta (MLA)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)