Za průzkumem Toskánska: z Prahy do Pisy
11.5.2023

Za průzkumem Toskánska: z Prahy do Pisy

od 707

O této nabídce

Kdo si ještě neulovil letenky do nádherného Toskánska, tak teď má skvělou příležitost. Aerolinka Ryanair totiž ještě zlevnila letenky z Prahy do Pisy a jejich cena nyní začíná na 707 Kč. Jako příkladový termín uvádíme odlet 10. a návrat 17. června. K mání jsou od května do konce července a jedná se především o sobotní rotace, což svádí k půjčení auta a týdenní poznávačce tohoto oblíbeného regionu Itálie.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si zakoupíte v rámci služby Priority od 413 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 415 Kč za jeden směr.

Jak se dostat z letiště v Pise a další užitečné informace naleznete v našem novém průvodci letištěm Pisa.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro cesty do Itálie už nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Na průzkum Toskánska

Vychutnejte si skvostné historické památky, upravenou, uhlazenou krajinu, skleničku či dvě vyhlášeného toskánského vína a lahodnou kuchyni. Region Toskánsko je kulturním srdcem Itálie, snem každého požitkáře a synonymem krásy. Florencie, kolébka renesance, vám dopřeje uměleckou osvětu. Vyfoťte se se šikmou věží v Pise, ochutnejte pravou italskou pizzu. Poctěte svou návštěvou Sienu a její úchvatné náměstí Piazza del Campo, dejte si krémovou zmrzlinu. Spojte nádheru architektury s chutí červeného ve městečku Montepulciano. Co ale dělá Toskánsko Toskánskem jsou především malebné kopečky, opravdu jak malované, s alejemi štíhlých cypřišů a se stříbřitými olivovými háji, zalité zlatým světlem při východu slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideální auto pro vaši dovolenou v Toskánsku naleznete v naší autopůjčovně. Půjčení menšího, ale dostačujícího auta vás na týden v červnu vyjde od 7 585 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Pisy za 707 Kč
Za průzkumem Toskánska: z Prahy do Pisy

Bude se hodit

Letiště Pisa (PSA)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)