Za polární září na Island: z Katovic, Krakova nebo Wroclawi
16.11.2021

Za polární září na Island: z Katovic, Krakova nebo Wroclawi

od 739

O této nabídce

Využij levných letenek maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air a vydej se na Island pozorovat polární záři. Levné letenky na relativně dost termínů během listopadu a prosince ulovíte při odletech z nedalekých polských letišť. Do Reykjavíku (resp. na letiště v Keflavíku) létá růžový dopravce z Katovic, Krakova i Wroclawi. Příjemným bonusem je pak dnešní malá sleva dopravce. Nejlevnější letenky na Island pořídíte za parádní cenu 739 Kč! Tak na co ještě čekáte? Na Island můžete vyrazit i na Vánoce.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

V případě cesty na Island musíte aktuálně před jejím zahájením vyplnit tuto registraci, předložit negativní test (PCR nebo AG ne starší 72 hodin) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Více informací o cestování na Island naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Oslu nebo na příslušném islandském portále.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Island je momentálně zařazen do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář.

Vzhledem k návratu na polská letiště doporučujeme před cestou zpět do střední Evropy vyplnit i polský příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech. V tom příkladovém vyjde pronájem malého vozu na cca 1 700 Kč /den, větší auták typu SUV (v listopadu a prosinci rozhodně doporučujeme právě ten) potom na cca 2 000 Kč /den.

Náhled letenky z Katowic do Reykjavíku za 739 Kč

Za polární září na Island: z Katovic, Krakova nebo Wroclawi


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)