Za pěší turistikou do Itálie aneb jarní Pescara z Prahy
2.2.2022

Za pěší turistikou do Itálie aneb jarní Pescara z Prahy

694

O této nabídce

Vyrazte za pěší turistikou do italské provincie Abruzzo. Tamější největší město, Pescara, je dostupné z Prahy na mnoho jarních termínů za lákavé ceny začínající na 694 Kč. Přestože Pescara leží na pobřeží Jaderského moře, na plážové polehávání a cachtání se ve vlnách to během dubna ještě nebude. A právě proto jsou jarní termíny spíše vhodné pro milovníky pěší turistiky, kterým se v hornaté provincii nabízí dostatek možností k podniknutí některého ze zajímavých treků v národních parcích.

Ryanair se na trase z Prahy do Pescary vrátí opět s příchodem letního letového řádu. Od 28. března budu linku provozovat 2× týdně, vždy v pondělí a pátek. Vyrazit do Abruzza tedy můžete jen na prodloužený víkend či případně si naplánovat delší týdenní dovolenou.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Nově vám při cestě do Itálie postačí doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Pescara a provincie Abruzzo

Italská Pescara ráda intrikuje a tvoří dojem, že není ničím víc než dovolenkovou destinací, kde pláže a pár barů a restaurací jsou to jediné, co turistům může nabídnout. Nelze být dál od pravdy! Rovina lemující pobřeží Jaderského moře se prudce láme do Apeninského pohoří, na obzoru se rodí dramatická scenérie. Zvrásněná krajina je posetá autentickými vesničkami, kde se už dávno zastavil čas. Ticho protíná jen zvonění kostelů a hlasy Italů, dokazujících svůj temperament. Navštivte přírodní rezervace Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga, nebudete litovat. Procházky střídejte s vodními radovánkami a lahodným italským jídlem, budete v dobrém vzpomínat.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 694 Kč

Za pěší turistikou do Itálie aneb jarní Pescara z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)