Za hubičku do Portugalska: z Vídně do Porta
5.1.2022

Za hubičku do Portugalska: z Vídně do Porta

369

O této nabídce

Doslova za hubičku dnes ulovíte letenky do Portugalska. V rezervačním systému aerolinky Ryanair naleznete levné letenky z Vídně do Porta za skvělou cenu 369 Kč. Za stokorunové částky pořídíte letenky v druhé polovině ledna a na začátku února. Po škrtech v letovém řádu bude linka v provozu 2× týdně, vždy ve středu a pátek.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Před cestou do Portugalska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář. Na místě se pak prakticky neobejdete bez dokladu o očkování.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezůstávejte pouze v Portu a projeďte celý sever Portugalska nebo naopak zamiřte na jih směrem k hlavnímu městu. Ideálním pomocníkem pro poznávání i těch nejzapadlejších koutů země bude vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech a cenách.

Náhled letenky z Vídně do Porta za 369 Kč

Za hubičku do Portugalska: z Vídně do Porta


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)