Za divokou přírodou do africké Namibie: Windhoek z Budapešti
15.7.2022

Za divokou přírodou do africké Namibie: Windhoek z Budapešti

10 194

O této nabídce

Slyšíte to volání divočiny? To vás láká jihoafrická Namibie! V rezervačním systému německé aerolinky Lufthansa nyní ulovíte zpáteční letenky z Budapešti do Namibie za krásnou cenu 10 194 Kč! Cílem vaší cesty se stane tamější hlavní město Windhoek. Routing zahrnuje jeden pohodový přestup v Frankfurtu, přičemž krátké lety po střední Evropě operuje přímo Lufthansa, zatímco ty dlouhé mezi německým hubem a jihem afrického kontinentu potom dceřiná společnost Eurowings Discover.

Akčních letenek do destinací na jihu Afriku v poslední době příliš nebývá. Navíc v případě Namibie se to promo tarify nikdy příliš nehemžilo, proto se za odletem vyplatí dojet i do trochu vzdálenější Budapešti.

Podmínky pro cestování

Cesta do Namibie

Před cestou do Namibie je nutné disponovat negativním PCR testem nebo očkovacím certifikátem (viz Evropský COVID pas).. Povinný je také vyplněný formulář a předem získané turistické vízum.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Namibii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Lufthansa
 • Zavazadla: velký příručák (max. 55 × 40 × 23 cm a 8 kg)
 • Dostupnost: leden & únor 2023
 • Příkladové termíny:
  • 23. 1. – 6. 2.
  • 28. 1. – 9. 2.
  • 30. 1. – 13. 2.
  • 4. – 16. 2.
  • 11. – 21. 2.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Namibie Ti učaruje

Namibie – oranžové scenérie se siluetami slonů, lvů a antilop táhnoucích napříč buší a savanou. Safari Etosha vás svou divokou podívanou rozhodně nezklame. Když na obnaženém pobřeží tříštivý příboj oceánu naráží do písečných dun, před očima se objeví pohled hezčí než z pohlednic, možná i slza radosti ukápne. Navštivte Fish River kaňon, puklinu v hliněné zemi nesmírných rozměrů a nezměrného ticha. Poznejte namibijské domorodce, jen kousek cesty za průmyslově rozvinutými městy stojí z terakoty tvarované chatrče obývané křováky s autentickým způsobem života. Odvažte se k některé z adrenalinových atrakcí, které se v Namibii nabízí, možná off-road v teréňáku, seskok z letadla, surfing nebo sandboarding…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namibii téměř nepůjde. Rozhodně vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V této zemi je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na vás pak může čekat po příletu již přímo na letišti.

Náhled letenky z Budapešti do Widhoeku za 10 194  Kč

Za divokou přírodou do africké Namibie: Windhoek z Budapešti


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Eurowings

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)