Z Vídně na nové lince do Janova v červnu nebo červenci
27.5.2022

Z Vídně na nové lince do Janova v červnu nebo červenci

od 651

O této nabídce

Ryanair od června cestovatelům nabídne další linku z Vídně směřující na Apeninský poloostrov. Nové spojení bude směřovat do Janova, kam bude aerolinka létat 2× týdně (čtvrtky a neděle). A právě na nové trase pořídíte levné letenky na červnové (primárně) a červencové termíny. Nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Janova ulovíte v rezervačním systému letecké společnosti za 651 Kč (termín od 9. do 16. června). Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny si lze naplánovat jak výlet na prodloužený víkend, tak i delší týdenní pobyt.

Z Janova se rozhodně vyplatí vyrazit podél pobřeží Ligurského moře až do oblasti zvané Cinque Terre. Tam vás pohodlně za hodinku dovezou regionální vlaky italských drah – Trenitalia. Mezi jednotlivými ikonickými vesničkami se potom můžete snadno pohybovat taktéž za pomoci železnice.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Janova za 651 Kč

Z Vídně na nové lince do Janova v červnu nebo červenci


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)