Z Vídně na Korfu v závěru sezony
6.7.2023

Z Vídně na Korfu v závěru sezony

668

O této nabídce

Zakončete letošní letní sezonu výletem na řecký ostrov Korfu. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Korfu již od 668 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si připlatí 10 € / směr). K dispozici jsou říjnové letenky za prima ceny, přičemž dopravce v první polovině měsíce nabídne dva lety týdně (středa a pátek). V druhé polovině října bude na trase létat již jen každou středu.

Letenky na Korfu od Wizz Airu můžete snadno nakombinovat také s nabídkou konkurenčního Ryanairu.

Veškeré informace o letišti na Korfu (CFU), vč. tipů na dopravu z letiště do centra Kerkyry nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Na řecký ostrov Korfu

Korfu, Corfu, Smaragdový ostrov, Kerkyra… mnoho názvů pro jeden a ten samý řecký ostrov Jónského moře, a úžasné místo k poznávání. Z pohlednic nebo katalogů cestovních kanceláří určitě znáte božskou pláž Paleokastritsu a historickou část hlavního města, o čem jste možná ale neslyšeli je výtečná chuť místních ryb zalitých v bohaté rajčatové omáčce, vůně čerstvě upečené tyropity a ty úchvatné východy a západy slunce nad tak trochu divokou a nepopiratelně fotogenickou krajinou. Půjčte si auto a poznejte korfské vnitrozemí, odpočívejte dlouhá odpoledne pod spalujícím jižanským sluncem, koupejte se v azurových vodách a dny zakončujte se skleničkou vína na hotelové terase. Korfu budete opouštět jen s těžkým srdcem!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Vídně na Korfu za 668 Kč

Z Vídně na Korfu v závěru sezony


Bude se hodit

Letiště Korfu (CFU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)