Z Vídně na jih Sardinie: levné letenky do Cagliari
28.3.2022

Z Vídně na jih Sardinie: levné letenky do Cagliari

566

O této nabídce

Vyrazte za jarním výletem na Sardinii! V rezervačním systému aerolinky Ryanair aktuálně ulovíte letenky do Cagliari za parádní ceny! Zpáteční letenky z Vídně na jih Sardinie jsou k mání za 566 Kč! Vybírat lze z bohaté nabídky termínů během dubna a května. Létá se vždy 2× týdně (čtvrtek a neděle), což vám dává možnost zaletět si do Cagliari jen na prodloužený víkend nebo zvolit týdenní variantu výletu a prozkoumat krásy Sardinie pečlivěji.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sardinie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Případný pronájem auta ale bude daleko větší finanční výdaj, než letenky samotné – je třeba počítat s náklady 1 tisíc Kč + /den.

Náhled letenky z Vídně do Cagliari za 566 Kč

Z Vídně na jih Sardinie: levné letenky do Cagliari


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)