Z Vídně na jih Portugalska do města Faro
3.9.2020

Z Vídně na jih Portugalska do města Faro

504

O této nabídce

Jednou z evropských zemí, kam se stále jakožto občané České republiky můžete vypravit bez restrikcí (nutnost karantény či negativního testu), které vás nečekají ani po návratu, je Portugalsko. Nedávno jsme vám inzerovali tip na levné letenky na prodloužený víkend do Porta a dnes budeme v portugalských tipech pokračovat. Z vídeňského letiště Schwechat se totiž nejen během začátku podzimu můžete vydat na jih Portugalska do oblasti zvané Algarve. Zpáteční letenky z Vídně do Fara pořídíte již za 504 Kč, a to v termínu od 3. do 10. října. Zajímavě vychází i možnost kratšího výletu (prodloužený víkend) na jih Portugalska na konci září, kdy využijte pondělního státního svátku. Jak je u maďarského dopravce Wizz Air zvykem, tak na ty nejlevnější inzerované ceny letenek dosáhnou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset připravit několik stokorun navíc. Pokud však poletíte ve dvojici, vězte, že se vám nákup členství bude rentovat.

Ochutnejte jih Portugalska

Zlatavé břehy omývané drsnými vodami Atlantiku vábí surfaře z celého světa, mezitím co žár tropů nenechá chladným žádného cestovatele. Vydejte se pobřežní stezkou od poustevny Nossa Senhora da Rocha nad rozeklanými útesy okrových tónů až k oblíbené Praia da Marinha, nebo zakotvěte na jedné ze stovek tajných pláží. Sluncem políbené Faro má svůj Opuštěný ostrov (a na něm výbornou restauraci!) a Albufeira zase pulzuje nočním životem. Na možná až kýčovitý západ slunce koukejte z majáku “na konci světa” na mysu svatého Vincenta.

PS: Přestože se Portugalsko stále nachází na rakouském seznamu zemí, z nichž je po návratu vyžadován negativní test na COVID-19, tak v případě přímého tranzitu do České republiky (autem, vlakem, autobusem) jste této povinnosti zproštěni.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 19. 9. za 872 Kč (1 511 Kč bez WDC)
  • 19. – 26. 9. za 715 Kč  (1 314 Kč bez WDC)
  • 26. – 29. 9. za 610 Kč (1 183 Kč bez WDC)
  • 3. – 10. 10. za 504 Kč (1 051 Kč bez WDC)
  • 17. – 20. 10. za 504 Kč (920 Kč bez WDC)

Ubytování

Přestože je termín potenciálního výletu již téměř za rohem, doporučujeme si rezervovat ubytko nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Jako tradičně hledejte nejširší nabídku na Bookingu, Hotels či AirBnB. Nám do oka padl například tento tříhvězdový Hotel Dom Bernardo přímo v centru Fara za 1 145 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

V jižním Portugalsku se vlastní kára bohatě vyplatí. Nabídku dostupných auťáků naleznete pěkně sesumírovanou v naší autopůjčovně. Prozatím však s rezervací samotnou můžete klidně počkat a sledovat vývoj situace.

Náhled letenky z Vídně do Fara za 504 Kč

Z Vídně na jih Portugalska do města Faro


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)