Na podzimní prodloužené víkendy z Vídně do Porta
27.8.2020

Na podzimní prodloužené víkendy z Vídně do Porta

656

O této nabídce

Zpříjemněte si podzimní víkendy a vyrazte na prodloužený víkend do Portugalska. Zpáteční letenky z Vídně do malebného města Porto, ležícího při ústí řeky Douro do Atlantského oceánu, pořídíte u maďarské aerolinky Wizz Air za 656 Kč. Na tuto cenu klasicky dosáhnout členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Poletíte-li však ve dvojici, nákup členství se vám vyplatí již při této první cestě. Nečlenové si případně budou muset pětistovku připlatit. Na výběr máte z ideálních prodloužených víkendů od pátku do pondělí během září a října letošního roku. Za vůbec nejideálnější termín považujeme ten od 25. do 28. září, kdy k cestě do Porta využijete i pondělního státního svátku.

PS: Přestože se Portugalsko stále nachází na rakouském seznamu zemí, z nichž je po návratu vyžadován negativní test na COVID-19, tak v případě přímého tranzitu do České republiky (autem, vlakem, autobusem) jste této povinnosti zproštěni. 

Nádherné Porto

Navštívit Porto a neochutnat místní, pomalým šlapáním vyráběné portské víno na střešní terase baru Porto Cruz je hříšné, jako navštívit Porto a neprojít se po ocelovém mostě Ludvíka I., navrženém jedním z Eiffelových žáků. Navštívit Porto, nevyškrábat se na Torre dos Clérigos  nejvyšší kostelní věž Portugalska a z výšky 76 metrů se nerozhlédnout po kraji. Hříšné jako navštívit Porto a nevyjet si lodí po řece Douro do vinařských vesnic Regua či Pinhao. Stejně hříšné, jako nedotknout se jedné ze 20 tisíc modrých kachlí v Sao Bento – nejkrásnějším vlakovém nádraží, které jste kdy viděli! Navštivte Porto, dbejte na slušné vychování a NEHŘEŠTE!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Wizz Airu 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 18. – 21. 9. za 656 Kč (1 181 Kč bez WDC)
  • 25. – 28. 9. za 656 Kč (1 181 Kč bez WDC)
  • 2. – 5. 10. za 656 Kč (1 181 Kč bez WDC)
  • 9. – 12. 10. za 656 Kč (1 181 Kč bez WDC)
  • 16. – 19. 10. za 656 Kč (1 181 Kč bez WDC)

Ubytování

Přestože je termín potenciálního výletu již téměř za rohem, doporučujeme si rezervovat ubytko nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Jako tradičně hledejte nejširší nabídku na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Porta za 656 Kč

Na podzimní prodloužené víkendy z Vídně do Porta


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)