Z Vídně na jih Maroka do Agadiru
24.2.2022

Z Vídně na jih Maroka do Agadiru

846

O této nabídce

Od 7. února je znovu možné cestovat do Maroka. Marocké království na začátku února konečně opět otevřelo své hranice (po více než 2 měsících) a s příchodem letního letového řádu se do provozu vrátí také linka z Vídně do Agadiru. Zpáteční letenky do jižního Maroka jsou nyní v rezervačním systému dopravce Ryanair dostupné na velké množství jarních termínů za skutečně lákavé ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny. Nejlevnější letenky z Vídně do Agadiru aktuálně pořídíte za 846 Kč, a to např. v termínu od 29. května do 2. června.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Před cestou do Maroka je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Návrat do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České Republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na jihu Maroka se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Orientačně se ceny pronájmu malého vozu pohybují kolem 450 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Agadiru za 846 Kč

Z Vídně na jih Maroka do Agadiru


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)